Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

WEEB.TV Telewizja Polska Przez Internet - język polski dla dzieci i dorosłych; dla polskich emigrantów

http://www.graphicsfuel.com/
Szacuje się, że nawet 21 milionów Polaków i osób pochodzenia polskiego żyje na obczyźnie. Statystyki są różnorodne i trudne do ustalenia z wielu przyczyn, ale nie statystyka  nas tu interesuje a to jak zapewnić, szczególnie dzieciom polskich emigrantów, codzienny kontakt z językiem polskim, by miały szansę poznać go jak najlepiej, nieustannie rozwijać a przede wszystkim by zakorzenił się w nich i aby nie odrzuciły go na rzecz języka większości. By byl w ich odczuciu możliwie jak najbardziej naturalny.
Nie zapominając o dorosłej Polonii - czyż my także czasem nie odczuwamy chęci wzmożonego kontaktu z Polską? Dlatego właśnie - Telewizja po polsku przez internet to narzędzie dla wszystkich - dużych i małych.
Telewizja po polsku, dla polaka żyjącego poza granicami kraju, jest rozwiązaniem niewątpliwie bezcennym, pomagającym wykreować kawałek Polski we własnym domu na obczyźnie. Dla dużych emigrantów to możliwość poczucia "uczestnictwa w polskosci", a dla młodszych widzów, być może w ogóle urodzonych nie w Polsce to jakaś możliwość dorastania w polskim otoczeniu. Telewizja może uczyć języka, kultury. Można z niej dowidzieć się jak nasz kraj wygląda, jakie są w nim zwyczaje, problemy i wiele więcej.
Poniższa propozycja to miejsce sprawdzone, i przez to godne polecenia. Nadaje kanały najróżniejszych kategorii takich jak informacyjne, edukacyjne, rozrywkowe, sportowe, komediowe, dokumentalne, dla dzieci i inne. To taki maleńki kawałeczek Polski w naszych czterech kątach. Dzieciaczki uwielbiaja wielość kanałów skierowanych do młodszej widowni, a mama lubi czasem obejrzeć "jedynke", po prostu posłuchać polskiej mowy troche poważniejszej niż w bajkach, na które przez większość czasu telewizyjnego jest skazana.

Być może propozycja przypadnie do gustu innym polakom dzielącym los życia z dala od Ojczyzny, albo i polakom mieszkającym w Polsce?

Sposoby oglądania jak tradycyjne tv na własnym telewizorze, a takze o nawigacji, zmianie kanałów z kanapy bez potrzeby podrywania się z niej poniżej.
WEEB.TV  to miejsce gdzie znajdziesz polską telewizję przez internet. Ważne transmisje na żywo czy popularne kanały telewizyjne prowadzone przez użytkowników z całego świata.
Lista kanałów - WeebTv -Telewizja na żywo
By uzyskać pełen dostęp do zawartości należy założyć konto premium, które zapewnia nielimitowany dostęp, niezależnie od ilości oglądających, priorytetowy dostęp na serwerze i łączach wideo, brak wysuwanych reklam na stronie i w odtwarzaczu. Ceny są bardzo przystępne, można przetestować telewizję przez zaledwie 3 dni(3.99 PLN) bądź 7 dni(7.99PLN), albo wykupić pakiet na 14 (11,99PLN), 30(19,99PLN), 60(37,99PLN), 90(55.99) dni. Nie jest to rodzaj dokuczliwego abonamentu, który sam się odnawia automatycznie. Po wygaśnięciu jednego pakietu, pragnąc kontynuować dostęp do usługi, należy wykupić kolejny. Platności bezpieczne i łatwe, w wielu formach i walutach- EURO, PLN, USD, GBP.

Nawigacja - czyli pilot do naszej telewizji

1. Jeżeli zdecydujemy się oglądać na własnym telewizorze wystarczy zrzucić obraz z laptopa czy tabletu na ekran naszego telewizora, za pomocą różnych rozwiązań ( tych bardziej nowoczesnych jak Bluetooth, Wi-Fi bądź tych mniej nowoczesnych jak różne kable do ikony i dźwięku ).
2. Zainstalować na Smartphonie aplikację ( z wielu przetestowanych subiektywnie najlepszą i najwygodniejszą) PC Remote (beta) - pobierz z Google Play , po czym jeden raz należy połączyć wzajemnie urządzenia, a następnie cieszyć się telewizją z kanapy. Aplikacja ma wiele funkcji, w tym wyświetla na komórce ekran z pc, bądź - bardziej wygodne, szybsze i przyjazne dla baterii telefonu- posiada funkcję bezprzewodowej nawigacji myszki z klawiaturą, czy tez oddzielną fukcję regulacji dźwięku. Takie to proste!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyszukiwarki sprawdzają także jak bardzo popularny jest dany temat - pierwszeństwo mają informacje cześciej wyszukiwane przez Internautów nad tymi mniej popularnymi.
    Algorytmy ciągle się zmieniają i nie są znane szerokiej publiczności.

    OdpowiedzUsuń