Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Codziennik języka angielskiego - Daily Challenge

Każdy dzień niewątpliwie dla wielu jest dniem pełnym obowiązków- szkolnych, związanych z pracą, rozwojem, rodziną, domem. W niekończącym szaleństwie próby nadążenia ze wszystkim łatwo zapomnieć o.. sobie i własnych potrzebach. Daily Challenge ustanawia nas jako jeden z priorytetów dnia, poprawiając nasze samopoczucie, równocześnie dbając przy tym o nasz codzienny udział w angielskojęzycznej społeczności.
Daily Challenge codziennie przesyła nam jedno wyzwanie. Wykonujemy je. Odznaczamy realizację. Dzielimy się dokonaniem z rodziną i przyjaciółmi. Takie to proste!
Wyzwania są różne, zajmują tylko chwilkę a dostarczają dużą dawkę satysfakcji i radości. Dotyczą zdrowego stylu życia - może to być polecenie konsumpcji zdrowej przekąski, porządków w lodówce, krótkie ćwiczenie fizyczne czy też zaplanowanie krótkiego spaceru z przyjacielem. Każde z wyzwań ma krótki opis i wyjaśnienie czemu dana czynność jest dla nas ważna.
Platforma jest w języku angielskim. Pod każdym wyzwaniem możemy przeczytać opinie i przemyślenia tych którzy już się z nim uporali, dodatkowo sami mamy możliwość podzielenia się kilkoma słowami od siebie, skomentowania wypowiedzi innych, czy też zawarcia przyjaźni w tej szczęśliwej społeczności, a wszystkiemu temu towarzyszy zbieranie punktów i przechodzenie na kolejne poziomy.
Minuta dla siebie to tak niewiele w skali dnia a tak wiele dla naszego samopoczucia ( i naszej znajomości angielskiego)!

Daily Challenge - dołącz!  

Wpisy powiązane tematycznie:

5 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! Na pewno warto z tego pomysłu skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie raczej niepotrzebne, bo i tak codziennie poświęcam godzinę na naukę. Ale jak ktoś ma problemy z motywacją, to taka aplikacja będzie bardzo przydatna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. Uczę się języków przy użyciu https://preply.com/pl/Leipzig/korepetycje-z-angielskiego.
  Nauczyłem się angielskiego używając tej site. Chciałbym znaleźć dodatkowe źródła, aby ćwiczyć i poprawiać swoją wiedzę i zacząć naukę nowych języków. Jak możesz mi pomóc?

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy sposób na naukę języka jest dobry. Grunt, żeby edukacja była systematyczna, tylko wtedy osiągniemy zamierzone efekty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny sposób. Najlepiej to stosować przynajmniej kilka sposobów na naukę :) wydaje mi się, że to by przyniosło najlepsze efekty

  OdpowiedzUsuń