Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Codziennik języka angielskiego - Daily Challenge

Każdy dzień niewątpliwie dla wielu jest dniem pełnym obowiązków- szkolnych, związanych z pracą, rozwojem, rodziną, domem. W niekończącym szaleństwie próby nadążenia ze wszystkim łatwo zapomnieć o.. sobie i własnych potrzebach. Daily Challenge ustanawia nas jako jeden z priorytetów dnia, poprawiając nasze samopoczucie, równocześnie dbając przy tym o nasz codzienny udział w angielskojęzycznej społeczności.
Daily Challenge codziennie przesyła nam jedno wyzwanie. Wykonujemy je. Odznaczamy realizację. Dzielimy się dokonaniem z rodziną i przyjaciółmi. Takie to proste!
Wyzwania są różne, zajmują tylko chwilkę a dostarczają dużą dawkę satysfakcji i radości. Dotyczą zdrowego stylu życia - może to być polecenie konsumpcji zdrowej przekąski, porządków w lodówce, krótkie ćwiczenie fizyczne czy też zaplanowanie krótkiego spaceru z przyjacielem. Każde z wyzwań ma krótki opis i wyjaśnienie czemu dana czynność jest dla nas ważna.
Platforma jest w języku angielskim. Pod każdym wyzwaniem możemy przeczytać opinie i przemyślenia tych którzy już się z nim uporali, dodatkowo sami mamy możliwość podzielenia się kilkoma słowami od siebie, skomentowania wypowiedzi innych, czy też zawarcia przyjaźni w tej szczęśliwej społeczności, a wszystkiemu temu towarzyszy zbieranie punktów i przechodzenie na kolejne poziomy.
Minuta dla siebie to tak niewiele w skali dnia a tak wiele dla naszego samopoczucia ( i naszej znajomości angielskiego)!

Daily Challenge - dołącz!  

Wpisy powiązane tematycznie:

3 komentarze:

 1. Świetny pomysł! Na pewno warto z tego pomysłu skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie raczej niepotrzebne, bo i tak codziennie poświęcam godzinę na naukę. Ale jak ktoś ma problemy z motywacją, to taka aplikacja będzie bardzo przydatna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. Uczę się języków przy użyciu https://preply.com/pl/Leipzig/korepetycje-z-angielskiego.
  Nauczyłem się angielskiego używając tej site. Chciałbym znaleźć dodatkowe źródła, aby ćwiczyć i poprawiać swoją wiedzę i zacząć naukę nowych języków. Jak możesz mi pomóc?

  OdpowiedzUsuń