Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Squla.pl - szkoła dla Twojego dziecka, w tym język angielski i niemiecki!

squla

Czym jest Squla?

Squla jest platformą edukacyjną dla dzieci od wieku przedszkolnego (3 lat) do 6 klasy podstawowej. Stanowi domową pomoc w nauce. Dzieci poprzez zabawę - barwne gry, quizy i misje o różnym poziomie trudności uczą się chętnie, a zatem odnoszą lepsze rezultaty. Pociech nie trzeba dwa razy namawiać do zabawy, bo Squla dodatkowo wszystkie osiągnięcia zamienia na wirtualne monety, za które dziecko może kupić prawdziwe prezenty w sklepiku Squli!

Squla to wsparcie nauki szkolnej dla wszystkich klas i przedmiotów. Treść zgodna jest z podstawą programową MEN na 2015/2016 rok.

Squla działa na komputerze, ale także na tablecie i telefonie.
Kliknij i pobierz aplikację
Platforma stworzyła barwną i łatwą w obsłudze aplikację dla dzieci oraz aplikację dla rodzica, by mógł kontrolować postępy swojej pociechy. 
Wygląd jest idealny by zachęcić młodego człowieka do zabawy. Gry są różnorodne i ciekawe. 
Dziecko wybiera wiek, bądź klasę i bawi się a Squla zapamiętuje jego postępy, nawet jeśli maluch zdecyduje się sprawdzić w innej klasie. Kolejnym razem po wejściu na konto dziecko kontynuuje program i zbieranie wirtualnych monet.
Platforma wolna jest od reklam by nie rozpraszać malucha.

To co zainteresuje Cię  najbardziej drogi rodzicu to nauka języka angielskiego i niemieckiego, którą umożliwia Squla. (Czyż nie po to jesteś na moim blogu?)

 • Platforma zapewnia najwyższą jakość nauki angielskiego, współpracując z Oxford University Press. 
Dzieci zaczynają naukę języka angielskiego od zupełnych podstaw- barw czy kształtów. Słyszą pytania i wybierają prawidłowe odpowiedzi. Aplikacja uczy wymowy, rozumienia, łączenia słowa obcojęzycznego z jego znaczeniem oraz wyglądem przedmiotu/zjawiska. Squla przygotowuje ucznia do rozmowy w prawdziwym życiu. Zaczynając od najprostszych rzeczy, stopniowo w przystępny sposób podnosząc trudność i  rozbudowywując znajomość języka.

Polskie rodziny na emigracji


Rodzice na obczyźnie najczęściej nie mają możliwości posłania potomstwa do polskich szkół. Squla ten problem częściowo rozwiązuje- dzieci mogą mieć namiastkę polskiej szkoły. Odrobina determinacji w relacji rodzic-dziecko zapewni małemu rodakowi na obczyźnie zadowalające podstawy ojczystego (i nie tylko!) języka. Jest możliwy zakup abonamentu za granicą.


Przejdź do Squli - Squla.pl2 komentarze:

 1. Pełne dopasowanie do dzisiejszej technologii. Dzieciaki rodzą się z tabletami w rękach, więc dla nich będzie to kolejna zabawa, nie nauka. Może warto pomyśleć o takiej platformie dla starszaków i studentów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Przykładem platformy dla starszakow i studentów jest Coursera. pisałam o tym niedawno http://onaucejezykow.blogspot.gr/2016/03/coursera-dostep-do-najbogatszej.html?m=1
   To świetne kursy prestiżowych uczelni wyższych i znanych instytucji. :) Warto tam zajrzec. Pozdrawiam!

   Usuń