Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Śmiech to zdrowie- czemu warto się śmiać? Jimmy Fallon - uśmiej się do łez!

źródło
Pomiędzy podręcznikami i kursami fajnie wskakiwać na obcojęzyczną planetę, aby nie stracić motywacji. Czy może być na to lepszy sposób niż przez śmiech?

Nie jest tajemnicą, że śmiech to zdrowie. Ale czy wiesz jakie dokładnie ma na nas działanie?
  • Człowiek się dotlenia - podczas śmiechu bierzemy głębsze oddechy;
  • Relaksujemy się - zostaje usunięty z nas nadmiar adrenaliny;
  • Czujemy się szczęśliwi - mózg wydziela endorfiny;
  • Zwiększamy odporność - co ciekawe śmiech pod wieloma względami jest równy aktywności fizycznej, a więc oddziałuje podobnie na nasze ciało i psychikę jak trening!

Poczucie humoru to cecha, którą doceniamy w ludziach z naszego otoczenia. Z takimi osobami miło i sympatycznie spędza się czas. Mają one dobry wpływ na nasze samopoczucie, dzięki czemu z chęcią się z nimi spotykami. Ale nie zawsze jest możliwe mieć obok siebie kogoś kto będzie nas rozśmieszał na zawołanie.
W dobie internetu i telewizji zabawna atmosfera na szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Jeden klik i ubaw gwarantowany.

Na blogu niejednokrotnie pojawiały się teksty podkreślające wagę urozmaicania procesu nauki języka obcego żywym językiem.W tym filmami, serialami, muzyką. Czasem jednak odnalezienie interesującego materiału tego typu bywa trudne. Dlatego trafiłeś na moją stronę - wyręczę Cię w poszukiwaniach i przedstawię kilka propozycji " Rozrywki w i o językach obcych" na względnym poziomie. 


Rozrywka w języku angielskim presents:

The Tonight Show starring Jimmy Fallon

źródło
The Tonight Show starring Jimmy Fallon jest amerykańskim późno-wieczorowym talk-showem stacji NBC. Każdy odcinek ma charakter komedyjny. Zaczyna się od monologu prowadzącego po czym przechodzi do wywiadów ze znanymi osobami, występów myzycznych, scenek, quizów i zabaw- wszystkich zawierających dużą dawkę humoru.

Jeżeli nie masz możliwości oglądać odcinków w całości, a nie chcesz przegapić najzabawniejszych momentów to po prostu subskrybuj kanał talk-showu na YouTube - The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Youtube Channel.


A zanim to zrobisz podejrzyj na co się piszesz!


Zwiastun kanału:Jimmy mówi, że nie kliknąłeś jeszcze?! Whaaat? No to patrz na więcej! :

#hashtags (przykład):Podobało Ci się? Oto pełna playlista:Thank You Notes: Wheel of Musical Impressions: Przykładowe coś innego :I jak? Kliknąłęś/aś? Już? No weź kliknij ! :) Nie zapomnij pozostawić komentarza opisującego Twoje wrażenia! A jeśli podoba Ci się co widzisz na blogu to subskrybuj go i otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach e-mailem (poniżej)...


jeszcze niżej...

i jeszcze trochę w dól...a nie czekaj.. w górę na bocznym pasku znajdziesz subskrycję ;)


2 komentarze:

  1. oglądanie programów telewizyjnych to dobra metoda nauki języka, a przy okazji metoda relaksu ;) osobiście wolę Last Week Tonight with John Oliver, niby mówi o poważnych sprawach, ale w zabawny i przystępny sposób :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ze śmiechem jest każdemu raźniej, osobiście nie rozumiem osób ktore cały czas chodzą na cos obrażone albo złe, samemu bardzo ciesze sie z życia i nawet w razie problemów staram się trzymać dobry humor.

    OdpowiedzUsuń