Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Tongue Twisters! - zobacz jak amerykańscy konsulowie radzą sobie z angielskimi łamańcami językowymi! A Ty? Dasz radę?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego amerykańscy konsulowie starają się przeczytać angielskie łamańce językowe, sprawdź jak im wychodzi, sprawdź też siebie - potrafisz je odczytać?

Odwiedź też stronę Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie, któremu zawdzięczamy możliwość obejrzenia tego ciekawego widea. Osoby zainteresowane nauką języka angielskiego dodatkowo może zainteresować  Klub Języka Angielskiego 
Oto informacja ze strony:
"Serdecznie zapraszamy do Klubu Języka Angielskiego w Konsulacie USA w Krakowie. Spotkania odbywają sie co tydzień i są prowadzone przez amerykańskich pracowników naukowych, którzy przebywają w Polsce na stypendium Fulbrighta. Spotkania są nieformalne, prowadzone z dużym poczuciem humoru, rozmawiamy na każdy temat—zapraszamy wszystkich na wszystkich poziomach znajomości języka." (więcej informacji)

A teraz Tongue Twisters!:
11 komentarzy:

 1. Super wpis! zabawnie patrzeć jak inni łamią sobie język.

  OdpowiedzUsuń
 2. nieźle :D każdy język ma swoje łamańce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To ich złapali! pewnie tego nie było w szkole na języku obcym

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wpis! Fajnie się to oglądało ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wpis. Bardzo lubię jezyk angielski ale sama nie wiem czy bym dała sobie z tym radę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. :) Tez probowalam sie sprawdzic ale jezyk sie polamal, zabawnie jest nie tylko przygladac sie innym ale i samemu podjac probe odczytania powyzszych lamancow jezykowych :) takze zachecam, duzo przy tym smiechu:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! masa śmiechu zawsze jest przy takich języko-łamaczach.

  OdpowiedzUsuń
 8. łamańce językowe są świetnym pomysłem na rozluźnienie lekcji języka obcego, zainteresowanie tematem wzrasta od razu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam filmiki, na których ludzie łamią sobie języki. Albo uwielbiam słuchać obcokrajowców, którzy próbują mówić po polsku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za pozostawione komentarze! Właśnie uwielbiam humorystyczne podejście w nauce. Fajnie, że się wam podoba! Pozrowienia dla wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna sprawa, nie tak prosty język jak się wydaje. Sam mam czasem problemy z językiem, mimo, że mieszkam już od prawie 20 lat za granicą i teoretycznie mówię bardzo dobrze. Czasami muszę korzystać z pomocy tłumaczy jeżeli jest coś branżowego, bo takich słówek mi brakuje, ale z pomocą przychodzi niezawodny DAG-Center - firma z Olsztyna :)

  OdpowiedzUsuń