Motywacja

[Motywacja][bleft]

Aplikacje do nauki języków

[Aplikacje][bsummary]

Kursy Językowe Online

[Kursy][twocolumns]

Rozrywka w i o języku obcym

[Zabawne][grids]

Dzieci

[Dzieci][bsummary]

Recenzje

[Recenzje][twocolumns]

Zagraniczny kącik muzyczny

[kącik muzyczny][grids]
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wyniki Konkursu "Wygraj Kursy Językowe Od Fiszkoteki. Pokochaj Naukę Języków! -Recenzja I Konkurs!"

Szanowni Państwo,



Z przyjemnością informuję, że został rozstrzygnięty Konkurs Wygraj Kursy Językowe Od Fiszkoteki. Pokochaj Naukę Języków! -Recenzja I Konkurs!




Serdecznie dziękuję za nadasłane odpowiedzi! Nagradzamy wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie. :)



Oto szczęśliwi Laureaci:


1. aguus94@op.pl

Wybieram:
-1000 najpopularniejszych angielskich słów
-Small Talk (Business English)
-Angielski Medyczny
Dlaczego do mnie mają trafić te kursy ? Ponieważ uczę się j.angielskiego 'od zawsze', a tak na prawdę mało umiem. Jednak moja motywacja do nauki na tą chwilę jest tak wielka, że już teraz mnie nic nie powstrzyma. Te kursy byłyby wielką pomocą dla mnie. W przyszłości chciałabym wyjechać za granicę i już do tego się przygotowuję. Angielski powoli staje się dla mnie przyjemnością, a nie koniecznością.

2. j.kolodynski@gmail.com

Dzięki za konkurs:
Wybieram:
- Francuski w 1 dzień
- Francuski Dzień Drugi
- Podstawowe Słownictwo Francuskie

Dlaczego ja? Ponieważ było mi wstyd, kiedy nie mogłem dogadać się z osobami francuskojęzycznymi po angielsku, nie ma innej rady, trzeba nauczyć się ich własnego języka!
Pozdrawiam,

3. pawel.w.krawczyk@gmail.com

Hej, 

interesują mnie:
1)500 najważniejszych czasowników po hiszpańsku,
2)1000 najważniejszych rzeczowników po hiszpańsku
3)300 najważniejszych określeń po hiszpańsku

Czemu ja? Bo jestem wielkim fanem nauki języków i mam do tego większy zapał niż do prowadzenia bloga który prowadziłem na http://skutecznanaukajezykow.blogspot.com/ a obecnie zaczynam w wersji anglojęzycznej. 

Mam też nadzieję napisać recenzję dla wygranych zestawów.

4. Karolina L. - kwiatuszek98@vp.pl

Dzień dobry! Wprawdzie po terminie konkursu, ale zgłosiło się mało osób, więc spróbuję swoich sił ;)

Chciałabym otrzymać:
- słownictwo niemieckie do matury podstawowej
- słownictwo niemieckie do matury rozszerzonej
- niemiecki dzień 2.

Jak łatwo się domyślić w tym roku będę przystępować do matury z języka niemieckiego. Wyzwanie to dla mnie nie lada, bowiem uczę się tego języka stosunkowo krótko. Poza tym na ponad sto uczniów, ten przedmiot wybrało niespełna 5. Wygrane kursy pomogłyby mi w przygotowaniach i byłyby z pewnością urozmaiceniem trudnej, żmudnej nauki. No bo ileż można robić arkusze, kserówki i kuć teorię? ;)
Pozdrawiam


Zwycięzcom gratuluję i życzę spełnienia językówych celów! :)



5 komentarzy:

 1. Super gratulacje dla zwycięzców tym razem mi się nie udało ale cały czas będę brał udziały w konkurasch może w końcu uda się coś wygrać jakiś kurs językowy co się podszkolę trochę w tym bo na razie tylko podstawy ogarnąłem samemu ale zawsze coś. Te najpopularniejsze słowa angielskie mnie bardzo interesowały muszę sobie właśnie ćwiczyć słownictwo i takie popularne słowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dr.Agbazara is a great man,this doctor help me to bring back my lover Jenny Williams who broke up with me 2year ago with his powerful spell casting and today she is back to me so if you need is help contact him on email: ( agbazara@gmail.com ) or call/WhatsApp +2348104102662. And get your problem solve like me.

   Usuń
 2. NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ GÓRĘ NA WHATSAPP: +2349083639501
  Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się zapytać go o jego romans z innymi kobietami, ja był całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcie w Internecie o nazwie Dr..nosakhare, który pomaga ludziom w związku i problemie małżeństwa przez moc zaklęć miłosnych, początkowo wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z innymi kobietami i jego ze mną na dobre i prawdziwe . Skontaktuj się z tym świetnym zaklinaczem zaklęć miłosnych, aby rozwiązać swój związek lub problem małżeństwa
  -Email-blackmagicsolutions95@gmail.com
   lub Zadzwoń lub WhatsApp: +2349083639501
  Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje:
  (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego współmałżonka.
  (2) Chcesz zostać awansowany w swoim biurze.
  (3) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.
  (4) Jeśli chcesz mieć dziecko.
  (5) Chcesz być chroniony duchowo.
  (6) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia
  (7) Piłka do loterii

  OdpowiedzUsuń
 3. Dr.Agbazara is a great man,this doctor help me to bring back my lover Jenny Williams who broke up with me 2year ago with his powerful spell casting and today she is back to me so if you need is help contact him on email: ( agbazara@gmail.com ) or call/WhatsApp +2348104102662. And get your problem solve like me.

  OdpowiedzUsuń